سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸:۰۹ شناسه خبر : 1062612

ذوالفقاری در گفتگو با تبریز بیدار؛

تیم متکی به یک بازیکن نیست/ نیم فصل دوم بهتر می شویم

سرپرست تیم تراکتور سازی تبریز گفت: تیم متکی به فرد خاصی نبوده و کار تیمی وجود دارد و در صورت مصدومیت یا محرومیت بازیکنان دستمام بسته نخواهد بود.

تیم متکی به یک بازیکن نیست/ نیم فصل دوم بهتر می شویم

به گزارش تبریز بیدار ، ایوب ذوالفقاری در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص برگزاری اردوی این تیم در تهران، اظهار داشت: تمرینات خوبی را در اردوی تهران انجام دادیم. آب و هوا و همچنین زمین تمرینی در این اردو در وضعیت خوبی قرار داشته و تمرینات به خوبی با برنامه ریزی کادر فنی برگزار شده است که  روز گذشته به منظور برگزاری اردوی پیش از دیدار مقابل استقلال خوزستان به اهواز سفر کردیم.

سرپرست تیم تراکتور سازی ادامه داد: . یک بازی دوستانه نیز برگزار کردیم که به بازیکنانی که کمتر در ترکیب قرار گرفته بودند نیز میدان داده شد.


وی در خصوص دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر، بیان کرد: حریف با توجه به حضور در رقابت های آساییی سال جاری، به دنبال عملکرد مناسبی بوده ولی ما نیز به سه امتیاز این دیدار نیاز داریم. انشالله با تلاش همه اعضای تیم به موفقیت می رسیم. امیدوارم با دست پر از اهواز بازگردیم. 


ذوالفقاری در خصوص جدایی سروش رفیعی از جمع بازیکنان تراکتور سازی و حضور در تیم پرسپولیس، گفت: ما برای این بازیکن آرزوی موفقیت داریم و باید قبول کنیم که بازیکنی روزی می آید و روزی می رود. بازیکنان می تواند تیم خود را انتخاب کند که البته در گذشته نیز بازیکنانی همانند علی حمودی، شجاه خلیل زاده، بختیار رحمانی و شاهین ثاقبی داشتیم که بازیکنان جایگزین خوبی آمده و جواب داده اند. به بازیکنان جدید تیم نیز خوش آمد می گویم.. امیدوارم به صورت کلی در  نیم فصل دوم عملکرد بهتری نسبت به نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر داشته باشیم.


سرپرست تراکتورسازان ادامه داد: تیم متکی به فرد خاصی نبوده و کار تیمی وجود دارد و در صورت مصدومیت یا محرومیت بازیکنان دستمام بسته نخواهد بود زیرا کادر فنی قوی نیز داریم که آقای قلعه نویی می تواند فرد جایگزین را آماده کند.

ذوالفقاری در خصوص پیش بینی از عملکرد این تیم در نیم فصل دوم رقابت های بیگ برتر، بیان کرد: انشالله در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر عملکرد بهتری خواهیم داشت و باید بگویم که مهمترین موضوع این بوده است که به فینال جام حذفی رفتیم که خیالمان راحت هسیتیم در فینال به رقابت خواهیم پرداخت ولی امیدوارم در همه رقابت های به موفقیت برسیم. مدیریت باشگاه نیز به صورت روز و شب به تلاش ادامه می دهند تا تیم شرایط خوبی داشته باشد که واقعا نیزا به تشکر است.

وی در خصوص آماده سازی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به منظور ادامه مسابقات لیگ برتر، اظهار داشت: در صورت اینکه تراکتور سازی میزبان مرحله نیمه نهایی جام حذفی بود، این ورزشگاه اعلام آماده کرده بود که دیدار مقابل ذوب آهن در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شود که چند روز از تاریخ برگزاری نیمه نهایی می گذرد و به همین منظور ورزشگاه بسیار آماده تر شده است.


سرپرست تراکتور سازان ادامه داد: انشالله با برگزاری بازی ها در این ورزشگاه بتوانیم نتایج خوبی را کسب کرده و هواداران را خوشحال کنیم. هواداران نیز به دلیل ظرفیت بالای ورزشگاه مشکلی در خصوص حضور پرشور نخواهند داشت تا از تیمشان حمایت کنند.


ایوب ذوالفقاری در خصوص خبرهایی مبنی بر خریداری اتوبوس برای این تیم، بیان کرد: در برنامه امسال وجود دارد و فکر می کنم مسئولین باشگاه در تلاش هستند که اتوبوس برای باشگاه خریداری شود.

آخرین اخبار

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • صابر همجنس خودتان

  ارادتمند تبریز بیداریها

 • مهران تراختورچی

  کاش شورای نگهبان مشخص میکرد که طبق کدوم بند رییس جمهوری که هشت سال رییس جمهور بوده واجد شرایط برا ریاست جمهوری نیست

 • درود بر شرف نمایندگان راست گو و حق گو ، خدایش نمیامرزد قاچاقچان بزرگ کشور را که باعث عدم تولید و بیکاری و فقر و خودکشی و افسردگی و طلاق و ....شده اند

 • شهروند

  عجب این شورا کارهای بزرگی کرده واقعا که.!! از ماست که بر ماست

 • سلام و درود! با تشکر سایت خوبی دارید اخبارتان دارای ارزش خبری است و فقط منحصر به جنجال نیست. فرم سایت هم خوشایند است و جذابیت دارد. تنوع اخبار هم خوب است. موفق باشید.

 • بایدمواظب توطئه ها بود

 • شعار حمایت از تولیدداخلی چی شد ؟

 • مهدی

  این دسگیریها فقط در شورا نبوده بلکه در بدنه شهرداری و اطرافیان شهردار تیز بوده که به آن اشاره نمیشود.

 • علی

  کیفیت چمن خیلی خیلی بده فقط از عکس خوب دیده میشود

 • علی

  به نظر بنده عامل اصلی سقوط ماشین سازی رسانه ها هستند. چرا ؟ چون از بدو ورود ماشین سازی به لیگ برتر مخالف این تیم مردمی بودند و با تکرار شعارهزینه های میلیاردی شهرداری برای ماشین سازی چوب لای چرخ های این تیم محبوب می گذاشتن. رسانه ها به خصوص صدا و سیما که حامی اصلی تراکتورسازی هستند با حمایت های نابه جا از تراکتور( بدون در نظر گرفتن هزینه هایش که از بیت المال خرج می کند یا نه) در مسیر موفقیت ماشین سازی سنگ اندازی می کردند. من از سال 54 طرفدار تیم ماشین سازی هستم در طی این سال ها رسانه ای ندیده بودم که بر علیه ماشین سازی موضع بگیرد. اما در این سال های تنهایی تیم محبوب ماشین سازی و اوج گیری رقیب آن به کمک رسانه ها و مسولان ( که شعار پهلوان زنده را عشق است ) سر می دهند شاهد هجوم های نا جوانمردانه افراد به خصوصی در مورد تیم ماشین سازی هستیم. این افراد( آنهایی که بر علیه تیم مصاحبه می کنند و یا انهایی که برعلیه این تیم می نویسند) دوست ندارند ماشین سازی باشد وبه همین دلیل شهردار محترم را به حیف و میل بیت المال متهم می کنند. و ناجوانمردانه از ایشان می خواهند از حمایت تیم ماشین سازی دست بکشند. البته این افراد وابسته به تیم تراکتور هستن و از افراد سیاسی که می خواهند در مواقع رای گیری از حمایت تماشاگران آنها بهره مند شوند. ماشین سازی در این مقطع زمانی دشمنان زیادی دارد.خداوند به کسانی که می خواهند به این تیم مردمی کمک کنند عزت دهد کار خیر آنها در تاریخ ورزش شهر تبریز ثبت خواهد شد. و همجنین کار کثیف عده ای از افراد که نمی خواهند شناسنامه فوتبال تبریز یعنی ماشین سازی کبیر جان بگیرد نیز در تاریخ ورزش تبریز ثبت خواهد شد.خدا عمر طولانی به استادآقای ابراهیم افشار عطا نماید که بعد از سال ها هنوز هم ماشین سازی را از یاد نبرده . وقتی مقاله (نیم قرن زندگی با ماشین سازی ) ایشان را مطالعه کردم از خوشحالی گریه ام گرفت. ایشان حالا از تاریخ نویسان بزرگ ورزش کشور هستند .از ایشان می خواهم جواب این افراد یاوه گو را با قلم شیوایش بدهد.انشااللله

 • ایلقار

  اولا تسلیت به آذربایجان و شراکت ما در غم از دست رفته گان در حادثه جانگداز سیل و تبریک میگم به آذربایجان بخاطر برد تیم فوتبال تراختور!!! آذربایجان باشین ساغ اولسون و سون کدرین و باش بلان اولسون! حورمتلی وطنداشلاریم و بوتون باشآباش آذربایجانیم بیز سیزین کدریزده کدرلی و اوره آغریزدا بیر و دردلی و کدرلییگ" تانری یاردیمجیز اولسون وبیزده ألیمیزدن گئلن یاردیملاری % یئتیره جئیگ% سیزه سوز وئریرم یاشاسین آذربایجان تانری جانین ألدن وئرنلره رحمت ألئسین! دوم به آقای منصوریان تبریک میگم که تیم خوبی داشت و متشکرم از بازیکناش که هماهنگ نبودند...

 • یاشار

  پسر كو ندارد نشان از پدر تو بيگانه خوانش مخوانش پسر

 • سلام-استاندار وفرماندارآذرشهر و...به احترام مردم استعفاء دهند توجیه درست نیست ودر صورت اصرار بر حرف خود مجلس شورا هیئت تحقیق بفرستند

 • شرکت آرمانی پایا

  ممنون بابت سایت بسیار خوبتون

 • احد

  خدا خودش باید به ما و بچه هایمان رحم کنه با داشتن چنین مسولانی . وای به حال بچه های بدبخت خانواده های نیازمند.آخه اگه اون خانواده نیازمند پول داشت منت کادر بیمارستان دولتی را نمیکشید تورو خدا کمی هم خدا را بالای سرتان ببینین

 • مگر تولیدکنندگان خارجی درکشور خودشان پول آب و برق و کارگر وبیمه و مالیلت نمیپردازند؟ مضاف برا ینها هزینه حمل و .. اضافه تر هم میپردازند مشکل اینها نیستند برادر من.

 • سلام-اگر همان نفرات با انگیزه که باعث صعود تیم ماشین به لیگ برتر شدند حفظ می شد بدون شک نتیجه بهتر از این می شد

 • بایراق

  سلام-تلوزیون تهران زودتر از مسئولین ورسانه های منطقه آذربایجان در مورد دروغ بودن کشته شدن برخی به علت تماشای سیل اطلاع رسانی کرد مسیر عبور دور زدن غیر قانونی زیر پل مسدود نشده بود

 • یک کارشناس از تبریز

  مشکل اساسی واحدهای تولیدی بازاریابی در سطح جهانی و واردات مواد اولیه اساسی می باشد و تسهیلات بانکی تنها 10% مشکلات واحدهای مذکور می باشد

 • m

  ایشان دراکثر مناطق 10 و11 شهرداری تبریز را با اسپری های رنگارنگ مزین کرده اند ولی گوشی بدهکار نیست چون ایشان از جمله ... هستند.