تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸:۰۹ شناسه خبر : ۱۰۶۲۶۱۲

ذوالفقاری در گفتگو با تبریز بیدار؛

تیم متکی به یک بازیکن نیست/ نیم فصل دوم بهتر می شویم

سرپرست تیم تراکتور سازی تبریز گفت: تیم متکی به فرد خاصی نبوده و کار تیمی وجود دارد و در صورت مصدومیت یا محرومیت بازیکنان دستمام بسته نخواهد بود.

به گزارش تبریز بیدار ، ایوب ذوالفقاری در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص برگزاری اردوی این تیم در تهران، اظهار داشت: تمرینات خوبی را در اردوی تهران انجام دادیم. آب و هوا و همچنین زمین تمرینی در این اردو در وضعیت خوبی قرار داشته و تمرینات به خوبی با برنامه ریزی کادر فنی برگزار شده است که  روز گذشته به منظور برگزاری اردوی پیش از دیدار مقابل استقلال خوزستان به اهواز سفر کردیم.

سرپرست تیم تراکتور سازی ادامه داد: . یک بازی دوستانه نیز برگزار کردیم که به بازیکنانی که کمتر در ترکیب قرار گرفته بودند نیز میدان داده شد.


وی در خصوص دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر، بیان کرد: حریف با توجه به حضور در رقابت های آساییی سال جاری، به دنبال عملکرد مناسبی بوده ولی ما نیز به سه امتیاز این دیدار نیاز داریم. انشالله با تلاش همه اعضای تیم به موفقیت می رسیم. امیدوارم با دست پر از اهواز بازگردیم. 


ذوالفقاری در خصوص جدایی سروش رفیعی از جمع بازیکنان تراکتور سازی و حضور در تیم پرسپولیس، گفت: ما برای این بازیکن آرزوی موفقیت داریم و باید قبول کنیم که بازیکنی روزی می آید و روزی می رود. بازیکنان می تواند تیم خود را انتخاب کند که البته در گذشته نیز بازیکنانی همانند علی حمودی، شجاه خلیل زاده، بختیار رحمانی و شاهین ثاقبی داشتیم که بازیکنان جایگزین خوبی آمده و جواب داده اند. به بازیکنان جدید تیم نیز خوش آمد می گویم.. امیدوارم به صورت کلی در  نیم فصل دوم عملکرد بهتری نسبت به نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر داشته باشیم.


سرپرست تراکتورسازان ادامه داد: تیم متکی به فرد خاصی نبوده و کار تیمی وجود دارد و در صورت مصدومیت یا محرومیت بازیکنان دستمام بسته نخواهد بود زیرا کادر فنی قوی نیز داریم که آقای قلعه نویی می تواند فرد جایگزین را آماده کند.

ذوالفقاری در خصوص پیش بینی از عملکرد این تیم در نیم فصل دوم رقابت های بیگ برتر، بیان کرد: انشالله در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر عملکرد بهتری خواهیم داشت و باید بگویم که مهمترین موضوع این بوده است که به فینال جام حذفی رفتیم که خیالمان راحت هسیتیم در فینال به رقابت خواهیم پرداخت ولی امیدوارم در همه رقابت های به موفقیت برسیم. مدیریت باشگاه نیز به صورت روز و شب به تلاش ادامه می دهند تا تیم شرایط خوبی داشته باشد که واقعا نیزا به تشکر است.

وی در خصوص آماده سازی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به منظور ادامه مسابقات لیگ برتر، اظهار داشت: در صورت اینکه تراکتور سازی میزبان مرحله نیمه نهایی جام حذفی بود، این ورزشگاه اعلام آماده کرده بود که دیدار مقابل ذوب آهن در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شود که چند روز از تاریخ برگزاری نیمه نهایی می گذرد و به همین منظور ورزشگاه بسیار آماده تر شده است.


سرپرست تراکتور سازان ادامه داد: انشالله با برگزاری بازی ها در این ورزشگاه بتوانیم نتایج خوبی را کسب کرده و هواداران را خوشحال کنیم. هواداران نیز به دلیل ظرفیت بالای ورزشگاه مشکلی در خصوص حضور پرشور نخواهند داشت تا از تیمشان حمایت کنند.


ایوب ذوالفقاری در خصوص خبرهایی مبنی بر خریداری اتوبوس برای این تیم، بیان کرد: در برنامه امسال وجود دارد و فکر می کنم مسئولین باشگاه در تلاش هستند که اتوبوس برای باشگاه خریداری شود.